Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.28.01.2012 Robert M. @ IGUANA - Brzozowa

Impreza @ IGUANA - Brzozowa
28.01.2012 Robert M @ klub IGUANA - Brzozowa
Kontrowersyjny i nieprzewidywalny sam Robert M. właściwie Robert Mączyński niegdyś znany również jako Electro One – polski DJ i producent muzyczny. Jest członkiem projektu 3R oraz byłym członkiem zespołu Monopol, w którym występował do 2011 roku.

W 2010 roku otrzymał tytuł artysty roku Eska Music Awards 2010. Następnie w styczniu 2011 roku otrzymał 6 nominacji do nagrody VIVA Comet Awards w kategorii: Artysta roku, Charts Awards, Debiut roku, Dzwonek roku, Płyta roku i Najlepsze na viva-tv.pl, z czego zdobył trzy: Artysta roku, Debiut roku, Dzwonek roku

Twórca hitów m.in:
"Dance Hall Track", "Super Bomb", "All Day All Night", "Can't Slow Down", "Shine On", "Just Litte Bit".

Line up: gościnnie Robert M
Sala1 MainFloor: DJ Arti & Erise | LJ.YoungPower
Sala2 DanceFloor: GraceK www.djgracek.pl
Polecam ;)


Masz pytania? kliknij do FazZi

2 komentarze:

  1. Jedni nie lubią inni lubią, mieszane są zdania, lecz jednak coś w tym musi być skoro dalej to trwa ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Relacja z imprezy jest następująca: Robert to osoba wylansowana przez media, (wg. mnie widocznie dobra współpracę miał albo jakieś "plecy") dla jednych jednak będzie to gwiazda, dla innych osoba która nie zna się na mixowaniu utworów tylko na pajacowaniu.
    "Przejścia" o ile można to jeszcze tak nazwać były wręcz "idealne" muzyka/utwory które grał (dosłownie puszczał), można było strawić. Jednak uważam że charyzmę to on posiada ale tylko i wyłącznie przez te media. Poza tym nic więcej ciekawego nie można powiedzieć, chyba że wypił trochę wody i dał pewnej osobie z publiczności, a całą resztę też rozdał dla publiki. 2x krótki zwrot do mica, całe show trwało jakieś 46min.

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za dodanie komentarza.
Pozdrawiam FazZi