Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.Miss Club Poland 2012

MISS CLUB POLAND!
Od roku 2010, lepsze polskie kluby przy współpracy z najlepszymi markami w branży turystycznej oraz wybranymi stacjami TV, wybierają Najpiękniejszą Polską Klubowiczkę.
Co roku finał konkursu zostaje umiejscowiony w popularnych kurortach turystycznych. W poprzednich latach podsumowanie konkursu odbyło się w Egipcie (Marsa Alam, Hurghada), a w tym roku Najpiękniejszą Klubowiczkę Polski 2012 wybierana będzie na Cyprze Północnym, podczas Wielkiego Finału w hotelu NOAH's ARK DELUXE HOTEL & CASINO. To właśnie w tym luksusowym hotelu zrealizowane zostaną również sesje filmowe i fotograficzne oraz imprezy z udziałem polskich DJ'i! Patronat medialny nad Miss Club Poland 2012 objęła znana telewizja muzyczna 4 FUN TV, która przeprowadzi relacje z pobytu finalistek na Cyprze Północnym oraz samego finału konkursu.
4 FUN TV przeprowadzi także relacje z Wyborów MCP 2012 w wybranych klubach.
Głównymi sponsorami nagród oraz wyjazdów finalistek i DJ'i na Cypr Północny są szanowane i sprawdzone marki turystyczne: CITRON TRAVEL oraz OSTATNIEMIEJSCA.pl.
Patronat medialny objęły znane portale internetowe: www.ftb.pl i www.housemafia.pl, a partnerami zostały: Agencja Eventowa LIMMIL, Quest Design i DJ Mix Club.

Masz pytania? kliknij do www.djFazZi.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za dodanie komentarza.
Pozdrawiam FazZi