Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.Electik Music Festival - Poznań

Electik Music Festival
23.02.2013 Electik Music Festival @ Arena - Poznań
Electik Music Festival "Electik Music Festival" - nowa marka na polskim rynku festiwalowym.
Jest to dziecko irlandzkiej wytwórni "Electik Records", której założycielem jest polski DJ i producent muzyczny – Munder (Łukasz Salamandra). Idea festiwalu o tematyce około transowej zrodziła się już w 2011 roku, aby dziś, po wielu przygotowaniach móc zaprezentować Państwu pierwsze owoce pracy nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem.

Pierwsza edycja imprezy spod szyldu "ELECTIK MUSIC FESTIVAL", odbędzie się w słynnej poznańskiej "Arenie" już 23 lutego 2013 roku. Przewodnie hasło imprezy jakie będzie nam wszystkim towarzyszyć tamtego szczególnego dnia brzmi – "Trance For Life". W taą wyjątkową noc wszyscy dadzą się porwać potężnej fali transowych uniesień i wspaniałym emocjom.

Muzyczna uczta rozpocznie się już o godzinie 18:00, a zakończy o 6:00 rano. Podczas tego wyjątkowego, jedenastogodzinnego show, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów, o dozowanie gorących wrażeń zadbają zarówno światowej sławy artyści, jak i młodzi i zdolni przedstawiciele rodzimej sceny transowej.

Dodatkowo całą atmosferę podgrzeje przyprawiający o gęsią skórkę, wyjątkowo widowiskowy show wizualny połączony z pokazem pirotechnicznym o skali i rozmachu, z jakimi jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się w całej historii polskich imprez masowych!

Zagrają/LineUp:
Paul van Dyk, tyDi, John 00 Fleming, Ummet Ozcan, Artento Divini, Munder, Skytech, Matt Bukovski, Carlo Calabro.

fb.com/Electikmusicfestival | twitter.com/electikfestival

Masz pytania? kliknij do www.FazZi.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za dodanie komentarza.
Pozdrawiam FazZi