Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.2013.06.29 Oficjalne rozpoczęcie wakacji @ Bałtów

Impreza @ Bałtów
2013.06.29 Oficjalne rozpoczęcie wakacji @ Bałtów

Najgorętsze rozpoczęcie wakacji w świętokrzyskim!
Bałtów położony niecałe 20 km od Ostrowca Św., oprócz licznych walorów turystycznych, zasłynął również w minionych latach z organizacji imprez klubowych (seria "Dance Sensation"), czy to z gal z muzyką disco-polo. W tym roku stał się największym w województwie świętokrzyskim, miejscem w rozpoczęcia nadchodzących wakacji. Imprezę zdominuje mieszanka muzyki od komercyjnych brzmień klubowych hitów, aż do festiwalowych klimatów.

Główną osobowością tej imprezy będzie C-BooL, doskonale znany starszym jak i młodszym klubowiczom. Nagrania: "Would U Feel",czy „Body & Soul” to jego wizytówka.

Bueno Clinic autor mega hitu „Sex Appeal” to polski projekt, doskonale znany co jest ciekawostką w koreańskich klubach. Dotychczas jako jedyny przedstawiciel rodzimej sceny muzycznej wystąpił prawie 20-krotnie w Korei Południowej.

Zagrają również dj-e: Arti, Ralph i Erise pochodzący spoza świętokrzyskiego, ale bardzo popularni w naszym rejonie, który to rejon będę reprezentować nasi kolejni dj-e, a zarazem mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, dj-e Szklan i Dee Bart. Skład zamyka dj-ka Cociness, debiutantka na imprezie tego typu.

Drogi Gościu jeśli to Ciebie jeszcze nie przekonało to organizator przygotował promocje w strefach cateringowych i super cenę za wejściówkę – TYLKO 5 PLN

Udostępnij informację znajomym ;)

Masz pytania? kliknij do www.FazZi.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za dodanie komentarza.
Pozdrawiam FazZi