Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.Nie oklepane, DOBRE i inne

Zbliżają się święta... większość jest pewnie uśmiechnięta, z tego miejsca pragnę jednak dobrym gestem przesłać pozdrowienia.
Generalnie z życzeniami do wszystkich nie zadzwonię, pewnie też do wszystkich nie napiszę sms'a ani nie wyślę mail'a, ale jest jeszcze facebook, więc tym którzy mają jeszcze siłę czytać świąteczne życzenia:

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM 2 DNI BEZ FACEBOOKA!!! WYŁĄCZCIE KOMPUTER I BĄDŹCIE Z NAJBLIŻSZYMI - RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI PRZEZ TE 2 DNI RAZEM!!!
CZAS ŚWIĄT TO CZAS WYJĄTKOWY - NIE ZMARNUJCIE GO!!!

W dobrym gronie najbliższych i dalszych, a także nowych nieznajomych, ludzi pozytywnie zakręconych. Smacznego z jajem :P

Udanego Sylwestrowego skoku do następnego roku, by zawsze dopisywało zdrowie, bo ono jest ważne nie tylko Tobie, bo szczególnie wątrobie.

Dodatkowo pozytywne zaliczenia kolejnych... pamiętnych imprez w przyjemnym wesołym gronie, żeby nie było przykrości, a jeśli już takie występują to w jak najmniejszej ilości.

Wszystkiego dużo dużo, bo później i tak okazuje się mało, a to co brakuje, żeby było w końcu i niedostatek potrzeby zaspokoiło. Pozytywnych emocji, bo życie wtedy jest piękniejsze, barwniejsze, by dobre wrażenia zmieniały się w piękne wspomnienia.

Pozdrawia FazZi.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za dodanie komentarza.
Pozdrawiam FazZi