Obserwuj mnie za pomocą społeczności

Pinterest

.O mnie

FazZi to bardzo miło nastawiony człowiek, osoba która nie lubi się nudzić, uzależniony od muzyki, tańca i imprez ;) zawsze musi się coś dziać, a najlepiej grać, bo dla niego muzyka jest jak woda która potrzebna jest do życia.

Mieszkaniec małego miasta koło takich większych miast jak Tarnobrzeg, Sandomierz. ur.05.06.1985 w Tarnobrzegu
Zaraził się tym ciekawym zajęciem od kumpla i postanowił bardziej podejść do tego poważnie.

Staram się swoją wiedzę oraz umiejętności ciągle udoskonalać na przeróżnych utworach, by podejść do konsoli po prostu i zagrać dla ludzi muzykę, która ich poruszy do zabawy.

Pierwsze kroki w graniu stawiam od czerwca 2008. gdzie zainfekowała mnie muzyka, ponieważ jestem od niej uzależniony tak samo jak od tańca ;) dlatego lubię rytmiczne i taneczne utworki.

Hmm... co jeszcze? Na pewno inny, czasem zwariowany :)
Marzenia? Jak każdy też mam. Jedno z nich to granie dla ludzi w klubach/na imprezach. Być za konsoletą i zadziwiać ludzi na plus za każdym razem ;)

Bo dobry dj to chyba powinien umieć zagrać wszystko. Sety staram się by były pełne energii, przy których nie da stać się spokojnie.

Przygodę z muzyką zaczynała się dawno w radiach internetowych, w początkach doby kiedy się pojawiał internet w domu polaków, z początku to była radiówka, później dopiero wszystko się zmieniło z rozwojem techniki.
Dzięki swojej własnej woli oraz przy pomocy kumpla LamenT'a (podziękowania dla niego) już całkiem zaraził się tym zajęciem, zakupił swój upragniony sprzęt

Do tej pory można było usłyszeć mnie w klubach tj:
IGUANA - Brzozowa
Amsterdam - Starachowice
MaXiM - Tarnobrzeg
oraz imprezy zamknięte

dotychczasowe ważniejsze Osiągnięcia:
- IGU. DJ's League
- Disco Number One, kwalifikacja do Mistrzostw DJi młodego pokolenia (ze względu na poważna sytuację w domu nie mogłem uczestniczyć :( )
- uczestnik IGU.DJ.Championship (eleminacje prawdopodobnie wyszły najlepiej przeszedł do finału), uczestnik finału DJ.Championship

Miałem styczność z takimi osobami jak: LamenT, NeXy, Angelo Mike, Kizior, PI, FreeJay, Mr.BronkZ, Viper, Hubertus, MaX Farenthide, ADI, Ralph DeeJay, DJ ARTI, GraceK, Crash, Maniana, Drilla, HaZeL, KlimazZ, Pema, Roteiro, Mike de Ville (Master Blaster), Dan Winter, Bass-T, Gollum...
Konsolę dzieliłem z: Erise, MaTi, Ziaba, Szklan, Martinez, Wesley, Pabllo, Rafi

Z dnia na dzień jest inaczej, każdy jest inny są lepsze i gorsze dni.
O sobie cóż dużo pisać każdy inaczej widzi człowieka inaczej go ocenia.
Każda osoba jest inna, choć wiele posiada ten sam punkt widzenia to jednak każdy widzi inaczej jakby chcieć dobrze to opisać.
Najlepiej jednak najlepszą oceną jest opinia innych os. jak będę takie posiadał oczywiście napisze tutaj ;)
Dziwi mnie pewien fakt że młodzi ludzie zafascynowani tym tematem piszą przed swoją xywą/nickiem DJ, chyba dla lansu lub przypodobania się, wg. mnie na to trzeba zapracować albo zasłużyć. DJ to miano dla osoby która gra lub grała dość często w klubie.

FazZi - InFo